Rector et Senatus Veteranorum

Rector et Senatus Veteranorum zijn verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van het Utrechtsch Studenten Corps en de Utrechtsche Studenten Sociëteit Placet Hic Requiescere Musis. Zij hebben zich voor het jaar 2020-2021 als volgt geconstitueerd:



Rector

Paul Schürmann
Voorzitter, intern rechtssysteem
Tel: 030-2360801
E-mail: rector@usc.nl

ab Actis

Jasper de Jong
Communicatie, reünisten en jaaragenda
Tel: 030-2360802
E-mail: abactis@usc.nl

Fiscus Primus

Max Kuppens
Begroting en uitgaande geldstromen
​Tel: 030-2360803
E-mail: fiscus1@usc.nl

Aedilis Internus

Niels Swinkels
Veiligheid en onderhoud Sociëteit
Tel: 030-2360804
E-mail: aedilis@usc.nl

Prorector

Hidde Richardson
Vice-voorzitter
Tel: 030-2360805
E-mail: prorector@usc.nl

Consumabel

Harm Imkamp
Voeding en drank
Tel: 030-2360806
E-mail: consumabel@usc.nl

Custos Supellectilis

Cas Snijders
Exploitatie en verhuur Sociëteit en Woolloomooloo
Tel: 030-2360807
E-mail: custos@usc.nl

Fiscus Secundus

Sjoerd Kruik
Begroting en inkomende geldstromen
Tel: 030-2360808
E-mail: fiscus2@usc.nl

Assessor

Pieter Groenhuijsen
Contact Universiteit Utrecht en beheer Corpshuizen
Tel: 030-2360810
​E-mail: assessor@usc.nl

sv_zittend.jpg
Rector et Senatus Veteranorum hoc tempore 2020-2021