Rector et Senatus Veteranorum

Rector et Senatus Veteranorum zijn verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van het Utrechtsch Studenten Corps en de Utrechtsche Studenten Sociëteit Placet Hic Requiescere Musis. Zij hebben zich voor het jaar 2021-2022 als volgt geconstitueerd:



Rector

Cas van Turnhout
Voorzitter, intern rechtssysteem
Tel: 030-2360801
E-mail: rector@usc.nl

ab Actis

Maurits Sprong
Communicatie, reünisten en jaaragenda
Tel: 030-2360802
E-mail: abactis@usc.nl

Fiscus Primus

Maurits Beelen
Begroting en uitgaande geldstromen
​Tel: 030-2360803
E-mail: fiscus1@usc.nl

Aedilis Internus

Luuk van Bodegom
Veiligheid en onderhoud Sociëteit
Tel: 030-2360804
E-mail: aedilis@usc.nl

Prorector

Douwe Korver
Vice-voorzitter
Tel: 030-2360805
E-mail: prorector@usc.nl

Consumabel

Bram van Gelder
Voeding en drank
Tel: 030-2360806
E-mail: consumabel@usc.nl

Custos Supellectilis

Dries van Akkerveeken
Exploitatie en verhuur Sociëteit en Woolloomooloo
Tel: 030-2360807
E-mail: custos@usc.nl

Fiscus Secundus

Hidde Lilien
Begroting en inkomende geldstromen
Tel: 030-2360808
E-mail: fiscus2@usc.nl

Assessor

Mats Vrijaldenhoven
Contact Universiteit Utrecht en beheer Corpshuizen
Tel: 030-2360810
​E-mail: assessor@usc.nl

Senaatsfoto_zwartwit.jpg
Rector et Senatus Veteranorum 2021-2022