Rector et Senatus Veteranorum

Rector et Senatus Veteranorum zijn verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van het Utrechtsch Studenten Corps en de Utrechtsche Studenten Sociëteit Placet Hic Requiescere Musis. Zij hebben zich voor het jaar 2018-2019 als volgt geconstitueerd:



Rector

Otto van Wassenaer 
Voorzitter, intern rechtssysteem
Tel: 030-2360801
E-mail: rector@usc.nl

ab Actis

Sebastiaan Bonapart
Communicatie, reünisten en jaaragenda
Tel: 030-2360802
E-mail: abactis@usc.nl

Fiscus Primus

Harmen Kuijten
Begroting en uitgaande geldstromen
Tel: 030-2360803
E-mail: fiscus1@usc.nl

Aedilis Internus

Daan Briene
Veiligheid en onderhoud Sociëteit
Tel: 030-2360804
E-mail: aedilis@usc.nl

Prorector

Felix Peuker
Vice-voorzitter
Tel: 030-2360805
E-mail: prorector@usc.nl

Consumabel

Max van Velzen
Voeding en drank
Tel: 030-2360806
E-mail: consumabel@usc.nl

Custos Supellectilis

Axel Jongert
Exploitatie en verhuur Sociëteit en Woolloomooloo
Tel: 030-2360807
E-mail: custos@usc.nl

Fiscus Secundus

Timo van de Wetering
Begroting en inkomende geldstromen
Tel: 030-2360808
E-mail: fiscus2@usc.nl

Assessor

Bouwe van Neerbos
Contact Universiteit Utrecht en beheer Corpshuizen
Tel: 030-2360809
​E-mail: assessor@usc.nl

xx1W8A7846ZW.jpg