Geachte Reünisten, rallyfanaten en auto-enthousiastelingen, 

Bij deze nodigen wij U graag uit voor de 13e editie van de Reünisten Rally van het Utrechtsch Studenten Corps. Een rally hoofdzakelijk bedoeld voor klassieke auto’s voor bouwjaar 1975, waarbij er middels verschillende rittensystemen een schitterende route zal worden gereden in en nabij het Sticht.  

U vraagt zich natuurlijk af: wanneer start de 13de editie van de Reünistenrally en kan ik mij aan mijn volgende tocht wagen? Onder het mom van “Nieuwe wegen, hetzelfde doel'' heeft het organiserend comité besloten dat we de 13de editie van de Reünistenrally in de zomer van 2025 plaats zullen laten vinden. Wij vragen daarom van u dat u nog een aantal maanden uw krachten spaart. U zult deze nodig hebben! Gelieven voor de 13e editie van dit evenement een kleine slag om de arm te houden, ten aanzien van het animo. Het wordt een onvergetelijke dag, en dat kan niet zonder u! Meer informatie volgt ter zijner tijd. Login en bemachtig uw kaarten!

Het programma ziet er als volgt uit:  

  • Datum: Zondag 29 juni 2025  

  • Start: 12:00  

  • Finish: 17:00  

  • Kosten: ca 160,- per team van twee heren (minimaal één van beide reünist USC), inclusief rallyschilden, routeboek, lunch, borrel. 

 

Onder een luidschallend VROEM! verblijven wij, 

Jan-Carel Redelé 
Wouter Kolff 
Duco Hora Siccama 
Daniel Smits 
Jan-Maarten Schepel 
Frits van Verschuer  
Reinoud Sprong  

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen